Shitet,Apartament 1+1,Fiori Di Bosco
Shitet,Apartament 1+1,Fiori Di Bosco

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kompleksit rezidencial Fiori Di Bosco. I vendosur në Veri-Perëndim të qytetit të Tiranës, në Rrugën “Don Bosko” kompleksi është në distancë shumë të shkurtër si me qendrën ashtu dhe me daljen e qytetit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit neto/bruto: 60/66.7 m2 • Orientimi Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem chiller • Sistem akustik në dysheme dhe në tavan si dhe në muret anësore që ndahet me apartamentin tjetër. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 9896
67 m2
3
2
1
2019-04-09

Adresa

Fiori Di Bosco
Albania
Tirana
Fiori Di Bosco

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 13
55,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 6
81,000 €

Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 7
400 € /muaj