Shitet,Apartament 2+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Bardhyl

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim •Sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 105.61/120.39 m2 • Orientimi Veri-Jug-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone •Korridor shpërndarës • Termoizolim • Hidroizolim •Sistem chiller • Fasada e ventiluar e ndërthurur me sistemin kapot • Muratura e dyfishtë është aplikuar me një shtresë leshi-guri. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 9911
120 m2
4
3
2
Ka Hipoteke
2019-04-10

Adresa

Rruga Bardhyl
Albania
Tirana
Rruga Bardhyl

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €