Shitet, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Zenel Baboci" në afërsi të Qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 77 m2 dhe është i organizuar në sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi,1 tualet dhe ballkoni. Orientimi i tij jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 9932
77 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-04-11

Adresa

Rruga zenel Baboci
Albania
Tirana
Rruga Zenel Babo

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €