Qera, Ambient, Medreseja
Qera, Ambient, Medreseja
Qera, Ambient, Medreseja
Qera, Ambient, Medreseja
Qera, Ambient, Medreseja
Qera, Ambient, Medreseja
Qera, Ambient, Medreseja
Qera, Ambient, Medreseja

Pershkrimi

Jepet me qera ambient në rrugën " Ferit Xhajko". Ambienti ndodhet në katin e 3. Ambienti ka sipërfaqe totale prej 200 m2, është i organizuar në 2 ambiente për zyra, korridori dhe një tualet . Ambienti është i investuar me parket. Lokacioni i favorshëm bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. jepet me qera i mobiluar Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 9979
60 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-04-13

Adresa

rruga ferit xhajko
Albania
Tirana
Medreseja

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €