Shitet, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Sheshit Willson.Informacion mbi apartamentin: • Buzë Rruge • Kati 2 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 100 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë Apartamenti shitet bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • Tualeti • Ballkoni • I përshtatshëm për Biznes.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 9982
100 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-04-13

Adresa

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €