Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut në afërsi të Restorant Freskut.Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 64.31m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar (bosh me çmimin 42000euro).Orientimi i tij lindje i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ). Ekstra që ofron apartamenti: • me parkim • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor • me ashensorPër ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 9983
64 m2
2
2
1
2019-04-15

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €