Shitet, Apartament 2+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Haxhi Dalliu

Pershkrimi

Shitet, apartamenti 2+1 i pozicionuar në Rrugën Haxhi Dalliu. Ndodhet në katin e 2 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 110 m2. Apartamenti ka një orientim Lindje dhe ndodhet pranë qendrës së Tiranës. Apartamenti disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi • Tualeti •Ballkoni • Me Hipoteke. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
9984
110 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-04-15

Adresa

Rruga Haxhi Dalliu
Albania
Tirana
Rruga Haxhi Dalliu

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €