Shitet,Ambjent,Rruga 5 Maji
Shitet,Ambjent,Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi ambjentin: •Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 180 m2 dhe 80 m2 verandë • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti disponon: • Tualeti • I investuar • Dopio xham • Fasadë xhami •Kubaturë e rregullt • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • I përshtatshëm për çdo lloj biznesi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al 9985
260 m2
0
1
Ka Hipoteke
2019-04-15

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €