Shitet/Qera, Godine Biznesi, Autostrada Tiranë-Durres
Shitet/Qera, Godine Biznesi, Autostrada Tiranë-Durres
Shitet/Qera, Godine Biznesi, Autostrada Tiranë-Durres
Shitet/Qera, Godine Biznesi, Autostrada Tiranë-Durres
Shitet/Qera, Godine Biznesi, Autostrada Tiranë-Durres

Pershkrimi

Jepet me qera qendër biznesi në Autostradën Tiranë-Durrës.Qendra ka 2 kate Sherbim dhe 1 kat nentoke ,e gjithë ndërtesa ka një sipërfaqe totale prej 5500 m2 dhe siperfaqe trualli 1870. Është e pozicionuar në një pikë strategjike dhe në një zonë të favorizuar buze Autostradës Tiranë-Durrës.Qendra ka në brendësinë e saj hapësirë për ambjente shërbimi,eshte e pajisur me shkalle te brendshme dhe vend per ashensor eshte e gjitha fasade xhami dhe lartesi 4.5 m, e pershtatshme per cdo lloj biznesi ne varesi te kerkeses. Godina disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
9988
5500 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-04-15

Adresa

Autostrada Tirane Durres
Albania
Tirana
Autostrada Tirane-Durres

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €