Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Shitet apartament në Rrugën e Dibrës në afërsi të Spitalit Amerikan 2.Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 98 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar .Orientimi i tij jug i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 9992
98 m2
7
3
1
Ka Hipoteke
2019-04-15

Adresa

Rruga e Dibr
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €