Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek "Rruga e Barrikadave" pranë Qendrës së Tiranës . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri në proces ndërtimi. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 182.02 m2 nga të cilat 48.93 m2 është verandë dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda. Orientimi i mirë mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona siç janë, afërsia me qendrën, linjat urbane kryesore, institucione të rëndësishme, shkolla, gjimnaze, qendra shëndetësore, spitale, ambiente argëtimi etj. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 9994
182 m2
5
3
2
2019-04-15

Adresa

rruga e barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €