Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Rruga e Barrikadave" pranë Qendrës së Tiranës . Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri në proces ndërtimi. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 108.34 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Orientimi i mirë mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona siç janë, afërsia me qendrën, linjat urbane kryesore, institucione të rëndësishme, shkolla, gjimnaze, qendra shëndetësore, spitale, ambiente argëtimi etj. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 9996
108 m2
2
3
2
2019-04-15

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €