Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Rruga e Barrikadave" pranë Qendrës së Tiranës . Apartamenti ndodhet në katin e 0 banim të një pallati të ri në proces ndërtimi. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 72.16 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi i mirë mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona siç janë, afërsia me qendrën, linjat urbane kryesore, institucione të rëndësishme, shkolla, gjimnaze, qendra shëndetësore, spitale, ambiente argëtimi etj. Apartamentiështë në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 9997
72 m2
0
2
1
2019-04-15

Adresa

rruga e barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI13235
144 m2 3 2 0
173,000 €

Qera,Apartament 2+1,Lidhja e Prizrenit,te Garda

Rruga "Lidhja e Prizrenit" Tirana ID: future13234
100 m2 2 1 0
550 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Kepi i Rodonit

Kepi i Rodonit Durrës ID: AL13233
104 m2 2 1 1
200,000 €