Qera, Ambjent , Laprake

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në zonën e Laprakës në Rrugën Dritan Hoxha. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 buze rruge • Sipërfaqa e ambjenti: 112 m2 • Fasadë xhami • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi • Tualet. Opsion ideal per investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
9998
112 m2
0
0
0
2019-04-16

Adresa

Laprak
Albania
Tirana
Laprake

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €