Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. Informacion mbi apartamentin: •Kati 6 teknik •Sipërfaqja totale : 73.4 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: •Salloni Ndenjes •1 dhomë gjumi •1 Tualet •Ballkoni •I investuar •Kubaturë e rregullt •Termoizolim •Sistem chiller •Dopio xham me mbyllje hermetike •Ashensor 10-13 vendësh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 9999
73 m2
6
2
1
2019-04-16

Adresa

Green City
Albania
Tirana
Green City

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €