Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Shitet apartament bashkë me një garazh 25 m2 me mbyllje me pult dhe sitem alarmi në Rrugën e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 115 m2 • Orientim Jug-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete ku 1 tualet është me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri i mirëadministruar me sistem kamerash me ashensor • Parket • Sistem chiller • Dopio xham • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10105
115 m2
7
4
2
Ka Hipoteke
2019-04-20

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €