Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Ambient, Rruga e Dibres
Qera, Ambient, Rruga e Dibres
Qera, Ambient, Rruga e Dibres

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent tek "Rruga e Dibrës” Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 85 m2. Është I përshtatshëm për një sërë aktivitetesh. Ambienti është i investuar me sistem kamerash dhe shumë mirë i ndriçuar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10109
85 m2
0
0
1
2019-04-22

Adresa

rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj