Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco
Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco
Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

Pershkrimi

Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 105 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim. Organizimi: Ambjneti gatimi, salloni I ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete ( nje me dritare) dhe ballkoni. Kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar dhe vertrate dopio xham plastike me gaz argon, Izolim akustik, grila elektrike. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj, ne kohe shume te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10110
105 m2
4
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-04-22

Adresa

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €