Shitet,Lokal,Unaza E Re

Pershkrimi

Lokali ndodhet tek Unaza e Re, një zonë e preferuar dhe e sigurt. Ndodhet në katin 0, ka një sipërfaqe te brendshme totale prej 31 m2 si dhe 40 m2 verande te mbuluar me tende, ka kubaturë të rregullt dhe punime cilësore. Ambjenti,është totalisht i investuar fasade xhami, kondicionere,sistem kamerash. Opsion ideal për investim. Për më shumë informacion na kontaktoni !

Tipare

Bar / Restaurant
future 10133
31 m2
0
0
2
2019-04-23

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €