Shitet,Apartament 1+1,Fiori Di Bosco

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kompleksit rezidencial Fiori Di Bosco. I vendosur në Veri-Perëndim të qytetit të Tiranës, në Rrugën “Don Bosko” kompleksi është në distancë shumë të shkurtër si me qendrën ashtu dhe me daljen e qytetit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 64 m2 • Orientimi Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Termoizolim • Sistem chiller • Hidroizolim • Sistem akustik në dysheme dhe në tavan si dhe në muret anësore që ndahet me apartamentin tjetër. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
57,600 €
7
Në proces hipotekimi
2018-03-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 64
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fiori Di Bosco
Albania
Tirana
Don Bosko
1001

Prona te ngjashme