Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Rezidencës Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 73 m2 •Dokumentacioni: Me Hipotekë Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Ndërtim i Ri . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
90,000 €
2
Ka hipoteke
2018-03-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 73
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme