Shitet, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë

Pershkrim

Apartamenti që disponojmë është Duplex dhe i pozicionuar në një zonë të qetë dhe të sigurt,tek Rezidenca Kodra e Diellit. Ndodhet në 3 banim të një pallati me punime cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 130 m2.Apartamenti është i organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendëshme lidhen nëpërmjet shkallëve. Në katin e parë ndodhet salloni i areduar me shumë shije, ambjeni gatimit i kompletuar, një tualet me dritare dhe ballkoni me pamje fantastike nga Tirana. Në katin e sipërm ndodhen 2 dhomet e gjumit me dalje në ballkon dhe tualeti. Apartamenti është totalisht i investuar, i pajisur me system chiller,kondicioner dhe jepet me qera plotësisht i mobiluar. Apartamenti disponon gjithashtu një Garazhd të përfshire në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!.

Tipare

Aktive
Per Qira
Duplex
600 €
3
Ka hipoteke
2018-03-30

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 130
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme