Shitet, Apartament 4+1, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë

Pershkrim

Zona ku ndodhen apartametet është ndër më të preferuarat dhe me ajër të pastër në qytet. Apartamenti ndodhet në katin 4 banim të një pallati 4 Katsh, me punime shumë të mira, ka një sipërfaqe totale prej 280 m2, disponon gjithashtu një verandë të bollshme . Apartamenti ka një organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm, ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit, vazhdojmë me sallonin e madh me dalje në verandë, 4 dhomat e gjumit, dhe 4 tualete. Apartament është shumë i investuar, i shtruar me parket, i pajisur me system chiller dhe panele diellore. Punimet e kompleksit janë ndër më cilësoret dhe shkallët janë me ndriçm natyral. Është një zonë e mirë , me ajër të pastër dhe shumë e përshtatshme për familje .Apartamenti ka orientim shumë të mirë dhe është i pajisur me çertifikatë pronësie. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
392,000 €
4
Ka hipoteke
2018-03-30

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 280
Tualet (e) : 4
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme