Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar, të qetë dhe me ajër të pastër. Apartamenti ndodhet në një kompleks me punime të mira në Zonën e Rezidencës së Kodrës së Diellit dhe ka një sipërfaqe prej 114 m2. Apartameti është totalisht i investuar,ka sipërfaqe të bollshme dhe orientim të mirë dhe është I organizuar shumë mirë. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, 2 dhomat e gjumit me dalje në ballkon, 2 tualete dhe ballkoni.Është një zonë e mirë ,me ajër të pastër dhe shumë e përshtatshme për familje,pasi kompleksi disponon hapsira për banoret ku mund të relaksohen gjatë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
127,000 €
1
Në proces hipotekimi
2018-03-30

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 114
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme