Apartament 2+1 , Pallati me Shigjeta

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar tek Pallati me Shigjeta tek kompleksi Golden Park. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8 banim • Sipërfaqa totale e apartamentit 150 m2 ku 98.65 m2 eshte siperfaqa e apartamentit dhe 71.3 m2 eshte veranda. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • Tualeti • Veranda • Ballkoni •Pallat I ri. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
89,077 €
8
Në proces hipotekimi
2018-03-30

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 169.95
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Pallati me Shigjeta
Albania
Tirana
Pallati me Shigjeta

Prona te ngjashme