Apartament 1+1, Kinostudio

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios, te një nga komplekset më cilësorë në qytet dhe shumë afër qendrës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja neto : 51.5 m2 • Sipërfaqja totale : 57.7 m2 • Orientimi : Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Termoizolim • Sistem chiller • Dopio xham • Ndërtime cilësore • Kubaturë e rregullt • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
42,000 €
4
Në proces hipotekimi
2018-03-31

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 57.7
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio
1001

Prona te ngjashme