Apartament 2+1 Liqeni i Thate

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, pranë Rrugës Peti. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 75 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë • Orientim: Perëndim Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Ndërtim i Ri Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
100,000 €
3
Ka hipoteke
2018-03-31

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 75
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme