Apartament 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Rezidencës Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqa e apartamentit 116 m2 • Orientimi Jug • Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit •2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Ndërtim i Ri • Mobilim i Ri Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
72,000 €
1
Në proces hipotekimi
2018-04-07

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 116
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme