Shitet,Apartament 1+1,Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Apartament 1+1,Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Apartament 1+1,Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Apartament 1+1,Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Apartament 1+1,Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Apartament 1+1,Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Apartament 1+1,Ish Parku I Autobuzave

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar ne zonen e Ish Parkut Te Autobuzave. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 i nje pallati ekzistues • Sipërfaqja e apartamentit : 59 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina më vete • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral. Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 10509
59 m2
2
1
Ka Hipoteke
2019-05-15

Adresa

Ish Parku I Autobuzave
Albania
Tirana
Ish Parku Autobuzave

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €