Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re
Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re
Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1, Unaza E Re,prane 2 Rotondove. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 8 të një pallat të ri i ndërtuar me sipërfaqe totale prej 109 m2 . Apartamenti disponon orientim shumë te mirë dhe është i mobiluar . Apartamenti disponon: • Sallon ndenjie •Ambient gatimi •2 Dhomë •2 Tualete •Ballkon •Detaje të tjera: •I ndriçuar •Pallat i ri •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 10518
109 m2
8
3
2
2019-05-16

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €