Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Jordan Misja" pranë hipotekës. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 90 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone . Orientimii mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10551
90 m2
5
3
2
Ka Hipoteke
2019-05-18

Adresa

rruga panorama
Albania
Tirana
Jordan Misja

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €