Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes Se Re. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 73 m2 . Apartamenti disponon hipoteke dhe eshte i organizuar nga : • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës •Me hipoteke . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 10567
73 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-05-20

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €