Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne zonen Don Bosko tek Kompleksi Vizion Plus . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me punime cilesore dhe siperfaqe totale 113 m2. Apartamenti disponon sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti shitet I mobiluar, me hipoteke dhe orientim Jug-Perendim . Zona ne te cilen ndodhet apartameni eshte e qete dhe prane facilitetve si shkolla, spitale, qendrave tregtare dhe transportit urban. Per ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Apartment
10582
113 m2
8
3
2
Ka Hipoteke
2019-05-21

Adresa

Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €