Shitet,Apartament 2+1,Brryl

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, te Rruga Bardhyl, pas Bar Oslo. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 88 m2 • Ka 2 orientime Lindje dhe Perëndim që mundëson një orientim të mire ndaj dritës natyrale gjatë gjithë ditës • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat 6-katësh • Kubaturë e rregullt • Kondicionim • Parking në zonë • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
70,000 €
5
Ka hipoteke
2018-04-21

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 88
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Bardhyl
Albania
Tirana
Brryli
1001

Prona te ngjashme