Shitet, Apartament 2+1, Fusha e Aviacionit
Shitet, Apartament 2+1, Fusha e Aviacionit

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Avicionit tek Turdiu. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 102.5 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire. Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, Tualeti, Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilsore. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10612
103 m2
1
3
1
2019-05-22

Adresa

fusha e aviacionit
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 13
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €