Shitet, Apartament 4+1, Liqeni
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Liqenit.Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 250 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ). Ekstra që ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor • me ashensor • totalisht i investuar Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 10614
250 m2
7
5
2
Ka Hipoteke
2019-05-22

Adresa

Liqeni Artificial
Albania
Tirana
Liqeni

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj