Shitet, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit
Shitet, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Avicionit tek Turdiu. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 77.8 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire. Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, dhoma e gjumit, Tualeti, Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilsore. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10615
78 m2
1
2
1
2019-05-22

Adresa

fusha e aviacionit
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj