Qera, Ambient, Kopshti Zoologjiik
Qera, Ambient, Kopshti Zoologjiik
Qera, Ambient, Kopshti Zoologjiik
Qera, Ambient, Kopshti Zoologjiik

Pershkrimi

Jepet me Qera, ambient tek Kopshti Zoologjik në rrugën "Shyqyri Bari". Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 530 m2. Është i organizuar në dy ambiente dhe 2 tualete. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10616
530 m2
0
2
Ka Hipoteke
2019-05-22

Adresa

rruga shyqyri bari
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 16
110,000 €