Qera, Ambient, Kopshti Zoologjik
Qera, Ambient, Kopshti Zoologjik
Qera, Ambient, Kopshti Zoologjik
Qera, Ambient, Kopshti Zoologjik

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek Kopshti Zoologjik tek rruga "Shyqyri Bari". Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 530 m2 por ka mundësi zgjerimi deri ne 780 m2. Është i organizuar në 2 ambiente dhe 2 tualete. Jepet me qera 6 euro/m2.Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10619
530 m2
0
2
Ka Hipoteke
2019-05-22

Adresa

rruga shyqyri bari
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj