Qera,Apartament 1+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 1+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 1+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 1+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 1+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 1+1,Shkolla e Baletit
Qera,Apartament 1+1,Shkolla e Baletit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar ngjitur me Shkollën e Baletit. Informacion mbi apartamentin: •Kati 8 •Sipërfaqja e apartamentit : 80 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Dopio xham. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10628
80 m2
8
2
1
2019-05-23

Adresa

Shkolla e Baletit
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €