Shitet, Apartament , 2+1, Kompleksi Usluga
Shitet, Apartament , 2+1, Kompleksi Usluga
Shitet, Apartament , 2+1, Kompleksi Usluga
Shitet, Apartament , 2+1, Kompleksi Usluga
Shitet, Apartament , 2+1, Kompleksi Usluga
Shitet, Apartament , 2+1, Kompleksi Usluga
Shitet, Apartament , 2+1, Kompleksi Usluga

Pershkrimi

-Shitet apartament 2+1 Stacioni I Trenit tek Kompleksi Usluga . Apartamenti ndodhet në katin e 11 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 106.48 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Orientimi lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i investuar me sistem kondicionimi dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10629
106 m2
11
3
2
Ka Hipoteke
2019-05-23

Adresa

Stacioni Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj