Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan
Shitet, Vilë, Paskuqan

Pershkrimi

Shitet vilë në Paskuqan. Vila ka strukturë 4 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 114 m2 dhe 950 m2 truall , është e organizuar në 4 dhoma 6 tualete, 1 ambient gatimi, lavanteri, sallë lojrash, sallon ndenjie i bollshëm, vinotekë, garazh dhe ballkon. Vila është shumë mië e mobiluar. Vila është në proces ndërtimi. Orientimi i mië bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP 10630
114 m2
5
6
2019-05-23

Adresa

paskuqan
Albania
Tirana
Paskuqan

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €