Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit
Shitet,Vilë,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar te Rruga e Elbasanit, 500 m mbi fakultetin ekonomik. Informacion mbi vilën : • 5-katëshe • Sipërfaqja e truallit : 670.4 m2 • Sipërfaqja e ndërtimit : 233 m2 dhe 31.8 m2 është një garazh tjetër jashtë vilës • Sipërfaqja e banimit : 1178.8. E ndriçuar totalisht . Vila është e mobiluar në stilin turk dhe disponon 30 dhoma ,3 kate janë me 9 dhoma. Kati i fundit është papafingo dhe ka mundësi të bësh ndarje sipas dëshirës. 15 vende parkimi në katin e parë, ngrohje qendrore dhe oborr jashtë të rrethuar. Ka një kuzhinë jashtë vilës . Vila është me parket,dopio xham, ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, kondicionim dhe është i përshtatshëm për banim, hostel, restorant , hotel, etj.

Tipare

Villa
al 10631
1211 m2
0
0
2019-05-23

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 35
55,000 €