Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 74 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10635
74 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-05-23

Adresa

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 35
55,000 €