Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 74 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10635
74 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-05-23

Adresa

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €