Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek "Rruga e Barrikadave". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri 8-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 122 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10645
122 m2
3
4
2
Ka Hipoteke
2019-05-24

Adresa

rruga e barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €