Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 51 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Gatimit • Dhome gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • Pallat i ri • Me Hipotekë • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 10649
51 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-05-24

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €