Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "Besa". Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 240 m2. Magazina ka fasadë xhami dhe është e investuar, Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.Çmimi i diskutueshëm. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10650
240 m2
0
0
2
Ka Hipoteke
2019-05-24

Adresa

rruga siri kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj