Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Ndodhet në katin 5 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 225 m2. Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Veranda • Ndërtim i Ri • Me çertificate pronësie • Kubaturë e rregullt • Garazh Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
180,000 €
5
Ka hipoteke
2018-04-26

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 225
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme