Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave
Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave
Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave
Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave
Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave
Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave
Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave
Qera, Apartament 3+1, Rruga E Barrikadave

Pershkrimi

Jepet me apartament 3+1 tek "Rruga Barrikadave". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 140 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10651
140 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2019-05-24

Adresa

rruga e barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 4
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €