Qera, Apartament 3+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 3+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 3+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 3+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 3+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 3+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 3+1, Rruga Zenel Baboci

Pershkrimi

Jepet me apartament 3+1 tek rruga "Zenel Baboci". Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 120 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10652
120 m2
6
4
1
Ka Hipoteke
2019-05-24

Adresa

rruga zenel baboci
Albania
Tirana
Rruga Zenel Babo

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj